Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

  • Anasayfa
  • Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat
Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat

Yarım asırdan fazla süredir ilçe olan ve İstanbul’un en fazla sirkülasyonunun olduğu Zeytinburnu evden eve nakliyat ihtiyacına tüm özellikleri ile uzun yıllardır cevap veren firma zamanın gerisinde kalmamak için personellerine aldırdığı eğitimlerin yanı sıra ekipmanlarını da yeniliyor. Bu şekilde değişen zaman ayak uyduran firma bu ekipmanlar ile taşıma işlemlerini daha kısa sürede ve sorunsuz şekilde tamamlıyor. Kalabalık bir ekip ile maksimum işlemlerini 6 saatte tamamlayan firma bu taşıma işlemlerinde de müşterileri zorlamayacak fiyatlar sunuyor. Kendisine ulaşan müşterilerine ilk olarak işlerin nasıl yapıldığı ile ilgili videolar gösteren firma ekipmanlarının görsellerini de yine web adresinde paylaşıyor. Canlı destek biriminin de bulunduğu bu adres ile müşteriler istedikleri saatte istedikleri sorunun cevabını alma şansına sahiptirler.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Firmanın web sitesine girerek firma yetkilileri ile anlaşan müşteriler adres bilgilerini verdikleri anda saha ekibi eve giderek bir takım incelemelerde bulunuyorlar. Taşıma günü işin kolay olması için yapılan bu incelemeler taşıma günü ekipman eksikliği ve herhangi başka bir sorunun yaşanmasını önlüyor. Taşınma günü ise her biri kendi işinde uzman olan taşıma ekibi eve ulaştığında toparlama, eşyaya uygun paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparak asansörlü veya asansörsüz olarak araca yüklüyorlar. Asansör kullanımı binanın 3 kattan fazla olması nedeni ile mecburi olarak kullanılıyor. Daha sonra eşyaların gideceği yere ulaşan ekibimiz yine evin kat sayısına göre eşyaları asansörlü ve asansörsüz eve taşıyıp düzenledikten sonra monte işlemleri sonrası evden ayrılıyorlar.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşterilerine taşıma işlemi için kalıp bir fiyat vermeyen firma yapılan bazı incelemeler sonucunda bu fiyatı belirliyor. Asansör kullanımı dahi fiyatı direkt olarak etkilerken bu fiyatın belirlenmesinde eşyaların nereden nereye gideceğine ve eşya sayısına da bakılıyor. Bu hesaplamalar sonrası da müşterileri için zor olmayan bir fiyat belirleyen firma müşterilerine bazı durumlarda taksit imkanı sunarak ödeme kolaylığı sağlıyor.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Sigortalamanın müşterinin garantisi olduğunu bilen firma kendisine ulaşan müşterilere hizmetleri ile birlikte sigorta detaylarını da aktarıyor. Bu aktarım sonrası müşterinin güvenini kazanan firmada eşyalar değerine bakılmadan 200.000-250.000 arası bir bedel ile sigortalanıyor. Bu işlem yapıldıktan sonra müşterisine sigortaya ait gerekli belgeleri önceden veren firma web adresinden de sigorta şirketi bilgileri firma yetkililerince paylaşılıyor.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Kullanıcı Yorumları

Firmanın müşterileri ile ilgilenmesi ve personellerin işlerini kısa sürede başarılı şekilde yapmalarının müşterilere yaşattığı memnuniyet internet ortamında firma hakkında yapılan yorumlarda kendisini gösteriyor. Firma hakkında kullanıcıların personellerin işlerini severek yaptıkları, ekipmanların işin yapılmasını kolaylaştırdığı ve firma canlı destek biriminin tüm sorulara anında cevap vermesi gibi konular hakkında olumlu görüş bildirmeleri firmayı lojistik sektöründe diğer firmaların önüne çıkarıyor.

 

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama