Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da yer alan Anadolu yakasının en kalabalık ilçesi olan Ümraniye evden eve nakliyat ihtiyacının günden güne arttığı bir ilçedir. 22 bin hektarlık alan üzerine kurulu olan ve bina sayısının hızla arttığı bu ilçede nakliyat hizmeti veren firma bu iş için hazırladığı eki ve ekipman ile müşterilerin il durağı olmayı başarıyor. Kendisine ulaşan müşterilerine tüm hizmetlerini detaylı bir şekilde video ve görseller ile anlattıktan sonra fiyat konusunda da gerekli yapan firma sigorta detaylarını da müşterilerine anlatarak kendisine güvenmelerini sağlıyor. Olası sorunların veya müşterilerini akıllarına takılan soruların giderilmesi için sosyal medya hesapları ve web adresinde bulunan canlı destek birimi hizmeti de sunan firma bu hizmeti 24 saat aktif tutuyor.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat İşi Nasıl Yapılıyor?

Müşterilerine kaliteli hizmeti ulaştırmak için hizmet ve mesafede sınır tanımayan firma kendisine web adresi üzerinde ulaşan müşterileri ile konuştuktan sonra ilk olarak fiyat konusunda anlaşıyor. Bu önemli detay aşıldıktan sonra müşteri ile birlikte evin incelenmesi için bir ekip gönderen firma bu ekipten gelen bilgiler doğrultusunda taşıma günü gerekli ekipman ve aracı hazır hale getirerek taşıma ekibini eve yolluyor. Bu ekip eve ulaştığında ise eşyaları toplama, ambalaj, sökme, taşıma, yükleme sıralaması ile eşyaların taşınacağı eve yola çıkan ekip özellikle ambalajlama işleminde eşyalarda kırılma ve çizilme gibi sorunlar olmaması için büyük özen gösteriyor. Taşınacak eve gelindiğinde ise ekip eve taşınan eşyalar sırası ile açma, yerleştirme, monte ve temizleme işlemleri sonrası müşteriye memnuniyet anketi doldurtularak evden ayrılıyor.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bu hizmeti veren firmalar arasında fiyatlar oldukça değişken olmasına rağmen firma bu konuda müşterileri için bazı dönemlerde kampanyalar yaparak onları rahatlatıyor. Kampanya olmayan dönemlerde de uygun fiyatlı hizmetlerin bulunduğu firma fiyatlarını evi inceledikten sonra evin durumuna göre müşterilerine sunuyor. Bazı özel durumlarda indirimlerde yapan firma bu fiyat konusunu web adresinde müşterilerine bildiriyor.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Sigortalama işlemi taşınacak eşyanın ve müşterinin güvenliği için çok önemlidir. Bu sigorta işlemini en yüksek fiyat ile en güvenilir şirketler ile yapması nedeni ile de tercih edilen firmada sigorta bedeli 250.000 TL’dir. Poliçelerin açıkça paylaşıldığı firma bu şekilde şeffaflığını gözler önüne seriyor. Sigorta şirketinin amblemini de web adresinde paylaşan firma bu şekilde müşterilerine sigorta şirketi ile iletişime geçme fırsatı sunuyor.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Kullanıcı Yorumları

Daha önce firmadan hizmet satın almış kişilerin bazı internet sitelerinde yaptıkları yorumların ne olduğu o firmadan hizmet almak isteyen diğer kişiler için oldukça belirleyicidir. Firma adına yapılan torumların büyük bir çoğunluğu da firma personellerinin işlerinde uzman ve son derece titiz oldukları ile alakalı olduğundan firma kullanıcı yorumları ile birçok yeni müşteri kazanıyor.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama