Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat

Türkiye’nin metropol şehrinin en güneyin yer alan ve orada derece de kalabalık bir nüfusa sahip Tuzla evden eve nakliyat yapmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor. Bu ilçede hizmet veren firmalar arasında müşterilerine karşı yaklaşımı ve işindeki tecrübesi ile adından sıkça söz ettiren firma tuzlanın en dip köşelerinden dahi nakliyat işlemi yapıyor. Kendisine ait bir web sitesi bulunan ve bu adres ile müşterileri ile iletişim kuran firmanın sitesine giren müşteriler firmanın hizmetleri ve fiyatları hakkında canlı destek biriminden bilgi alabiliyorlar. Onlarca eğitimli personele sahip olan firmada müşteriler ile iletişim kuran ekibin insan ilişkileri konusunda uzman olmaları firma ile iletişim kuran müşterilerin tüm sorularına en net bilgileri almalarını sağlıyor.

Tuzla Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Evini bir yerden bir yere taşıyacak olan ve bunun için firma web sitesine girerek firma yetkilileri ile görüşen müşterilerden firma online form doldurmalarını istiyor. Kişisel bilgilerin ve ev bilgilerinin yer aldığı bu formu dolduran müşterinin evine doldurduğu formda bulunan adres aracılığı ile evin durumunu görmek için bir ekip gider. Ev hakkında kaç m2, eşya miktarı ve bina kat sayısı gibi notlar tutan bu ekip aldığı notları taşıma ekibi ile paylaşarak hem işlemleri hızlandırıyor.

Hem de notlarda bulunan bilgilere uygun ekipmanları yanlarına alarak eve doğru yola çıkıyorlar. Evi öncelikle toplayan taşıma ekibi eşyaları türlerine göre zarar vermeyecek şekilde ambalajlama yaparak araca indiriyorlar. Eşyalar taşınacağı yere ulaşıldığında ise eşyalar taşınıyor ambalajları açılıyor ve müşterinin isteğine göre yerleştirilerek müşteriye anahtar teslim ediliyor.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bölgede lojistik firmasının çokluğu nakliyat işlemi yapan firmaların fiyat düşürmelerine neden olmuştur. En baştan beri en uygun fiyatların bulunduğu firma fiyatlarını müşteri evini gördükten sonra belirliyor. Taban fiyat 1500 TL olan firmada eşyaların çokluğu ve asansör kullanımına göre değişiyor. Müşterilerine sağladığı hizmetin üst düzey olmasına rağmen müşterilerinden az miktarlar talep eden firmanın müşteri sayısı da hızla artıyor.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Müşterilerini nakliyat işleminin hiçbir aşamada sorun yaşamayacaklarına sigorta poliçelerini onlara vererek gösteren firman isteyen müşteriler sigorta şirketi bilgilerini alarak şirket ile görüşebiliyorlar. Eşyanın türü veya değeri fark etmeksizin bu sigortalama işini 200.000 olarak belirleyen ve şirket ile anlaşan firma bu tutarın artması durumunda da müşterilerini mağdur etmeyi geri kalan parayı kendisi karşılıyor.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Kullanıcı Yorumları

Daha önce firmaya nakliyat işi yaptırmış olan kullanıcıların forumlara veya sosyal medya hesaplarına bakıldığında firmanın tüm övgüleri aldığı görülüyor. Kullanıcıların yaptığı yorumlar arasında olumsuzunu bulmanın çok zor olduğu firma hakkında kullanıcılar ekipmanların ev taşımasını kolaylaştırdığı veya eşyaların özenli bir şekilde taşındığı konusunda diğer kullanıcıları bilgilendiriyorlar.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama