Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Şişli evden eve nakliyat hizmeti veren firmanın çok olduğu kalabalık bir ilçedir. Kalabalık ve bina sayısı çok olması nedeni ile nakliyat işlemine talebinde çok olduğu bu ilçede hizmet veren firma bu bölgede lojistik veren firmalar arasında tecrübesi ve personel kalitesi ile bir adım öne çıkıyor. Taşıma işlemi sırasında tüm aşamaları titizlik ile takip eden ve olası sorunlara anlık olarak müdahale etmek için web sitesi aracılığı ile 7/24 hizmet veren firma uygun fiyat özelliği nedeni ile de tercih ediliyor. İstihdam ettiği personelleri belgeli kişiler arasından seçerek müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan firma müşterilerinin güvenini kazanmak için tüm eşyaları sigortalıyor.

Şişli Evden Eve Nakliyat İşi Nasıl Yapılıyor?

Şişlinin 25 mahallesinden de İstanbul’un herhangi bir yerine istenilen tarih ve saatte nakliyat işi yapan firma ev adresi ve diğer bilgileri müşterileri kendisine ulaştığı anda alıyor. Bu bilgilere göre taşıma gününden bir önceki gün inceleme personellerini eve gönderen firma bu şekilde evin ve eşyaların durumu hakkında bilgi ediniyor. Bu bilgileri alarak eve giden taşıma personelleri de daha hızlı ve sorunsuz şekilde eşyaları ambalajlayıp arabaya yükledikten sonra taşınacak eve doğru yola çıkıyor. Taşınacak eve varıldığında da eşyaları ambalajlarından çıkaran ekip müşterinin söylediği yerlere düzenli bir şekilde bırakıp monte işlemini yaptıktan sonra evden ayrılıyor.

Şişli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat yapan firmanın çok olduğu şişli de sunduğu hizmete göre oldukça düşük bir ücret talep eden firma bu özelliği ile müşterilerini her geçen gün arttırıyor. Belli bir fiyat aralığının olmadığı firmada fiyat müşterinin talebi üzerine evin konumu, taşınacak yerin uzaklığı ve eşya sayısına göre belirleniyor. Müşterilerinin zorlanması için fiyatları düşük tutan firma bu konuda web adresinde bulunan numara aracılığı ile müşterileri ile direkt olarak konuşuyor.

Şişli Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Lojistik sektöründe birçok firma sigortalama yaptığını söyleyerek müşterileri kandırdıktan sonra oluşan sorunlarda müşterileri mağdur ediyor. Bu firmaların sektöre getirdiği güvensizlik ortamını sigorta poliçelerini ve sigorta şirketi bilgilerini müşteriler ile paylaşarak ortadan kaldıran firma poliçeleri taşıma işleminden önce müşterilerine sunuyor. Yapılan nakliyat sözleşmesinde de taşımada oluşacak sigorta fazlası sorunlarda da firma fazla miktarları kendisinin ödeyeceğini taahhüt ediyor.

Şişli Evden Eve Nakliyat Kullanıcı Yorumları

Kendisine ulaşan müşterilerine sunduğu uygun fiyatlı kaliteli hizmetin yanı sıra 24 saat boyunca canlı destek sağlayan firmada bu güne kadar kimsenin sorun yaşamamış olması kendisini kullanıcı yorumlarının olumlu olması ile gösteriyor. Müşteriler firmanın tüm ayrıntılar ile yakında ilgilendiğini ve eşyaları gideceği yere kadar teknolojik ekipman ve güler yüzlü personel ile taşıdıklarından duydukları memnuniyeti açıkça forumlarda belirtiyorlar.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama