Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Vermiş olduğu hizmetin kalitesi ve niteliği itibariyle rakipleri arasından sıyrılarak sektörde önemli bir yer edinmeyi başarmış olan sarıyer evden eve nakliyat firması, hizmetlerini geniş bir yelpazede, yüksek kalite standartları ile müşterilerinin yüzünü güldüren prensipli çalışmaları ile sunuyor.

Taşımacılık hizmetleri için gerekli olan tüm izinleri almış, tüm belge eve evraklara sahip olan firma, taşıma kapsamına uygun görevlendirdiği uzman ekibi, ihtiyaca uygun araç çeşitliliği, nitelikli, ciddi, güvenilir çalışma sistemleri ile İstanbul’ da önemli konuma sahip sayılı firmalardan biridir.

Taşımacılık adına her türlü hizmetin sunulduğu firmanın müşteri ilişkileri departmanından, taşıma ekibine, paketleme ekibinden montaj ekibine kadar tüm personelin eğitimine, uzmanlığına ve gelişimine büyük bir önem verilir.

Firmanın bünyesinde, evden eve taşımacılıktan, ofis taşımacılığına, eşya depolama hizmetlerinden kurumsal taşımaya kadar gereksinim duyulan her alanda hizmeti bulunur.

Müşteri memnuniyeti açısından 7/24 destek sunan firma, müşterilerinin istek ve önerilerine daima açık oluşu ve yenilikçi çizgisi ile portföyünü her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Neden Sarıyer Evden Eve Nakliyatı Tercih Etmeli?

İstanbul’ da birçok nakliyat firması hizmet vermektedir ancak, çok az sayıdaki firma deneyimli, işinde uzman, güleryüzlü bir ekip kurarak, müşterilerine profesyonel bir çalışma sunar.

Sarıyer evden eve nakliyat firması, dürüst, güvenilir, ciddi, planlı ve hızlı çalışma sistemiyle rakiplerini geride bırakır.

  • Her aşamada güler yüzlü hizmet,
  • Çözüm odaklı çalışma,
  • Uzman ekip,
  • Sigortalı taşımacılık,
  • Can ve mal güvenliğinin ön planda tutulması,
  • Müşteri memnuniyetine odaklanmış bir kadro,
  • En yeni sistemlerle donatılmış araçlar,
  • Kaliteli malzeme kullanımı

İlkeli, dürüst, sorunsuz hizmet gibi önemli özelliklere sahip olan firma, keşiften paketlemeye, taşımadan yerleştirmeye kadar aynı titizlikle hizmeti gerçekleştirir.

Firma Nasıl Çalışır?

Sarıyer evden eve nakliyat firmasını tercih eden tüm müşteriler, randevu alarak, keşif talebinde bulunur.

Verilen randevu doğrultusunda görevlendirilen uzman ekip taşımanın yapılacağı alanın ve eşyaların detaylı bir değerlendirmesini yaparak, eşyaların büyüklüğü, kaplayacağı alan, kaç katlı binadan alınıp, kaç katlı binaya taşınacağı, gerekli olan personel ve süre, montaj işlemleri, paketleme için gerekli olabilecek olan malzemeler ve eşyaların değeri konusunda kapsamlı bir rapor oluşturur.

Bu rapor müşteriye sunularak, firma ve müşteri arasında gerçekleşecek olan görüşme ile sözleşme şartları belirlenir, maliyet tablosu çıkarılır, sigortalama işlemleri gerçekleştirilir. Alınan onay sonrası tekrar randevu verilerek taşıma işleminin aşamalarına geçilir.

Yapılan Keşif ve Ekspertiz Sonrası Hizmetler

Her aşama uzman personel ile ve %100 memnuniyet garantisi çerçevesinde gerçekleştirilir.

İlk aşamada taşımadan bir gün önce, mutfak eşyaları gibi kırılabilecek olan eşyalar toplanıp paketlenir. Ardından evin diğer tüm eşyaları sınıflandırılarak demonte edilir ve ambalajlama işlemleri tamamlanır.

Sonraki aşamada paketlenmiş olan tüm eşyalar uygun araçlara yerleştirilir ve sevk edilir.

Son aşama olarak sevk edilen eşyalar paketlerinden çıkarılır, tüm gerekli montaj işlemleri yapılır ve yerleştirme sonrasında hizmet sona erdirilir.

Depolama Hizmeti

Herhangi bir sebeple müşterilerinin depolamak istediği eşyaları yerinden teslim alarak uygun depolarda muhafaza eden firma, depolama süresine ve şartlarına uygun şekilde paketleme işleminden sonra, eşyaları ahşap kutular içerisinde korunaklı bir biçimde saklar.

Depolama süresi içerisinde meydana gelebilecek herhangi bir aksiliğe karşı tüm eşyalar sigortalanır ve karşılıklı imzalanan sözleşmeler ile hem hizmet hem de eşyalar garanti altına alınır.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama