Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Lojistik sektörünün en kaliteli hizmetlerini müşterilerine sunan ve uzun yıllardır bu sektörde bir numara olan site ofis taşımacılığını da büyük bir titizlik ile sorunsuz şekilde yapmaktadır. Taşınacak eşyaların korunması ve evrakların gizliliği gibi konulara büyük özen gösteren sitenin tüm personelleri alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Uzman personeli ile kaliteli hizmeti müşterilerine sunarken onları fiyat konusunda da memnun eden siteyi ziyaret eden müşterileri direkt olarak site yetkilileri ile iletişime geçerek tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Müşterilerine bu işi yapmada ne kadar yetkin olduğunu belge ve sertifikaları paylaşarak gösteren sitenin tüm eşyaları sigortalaması da ne kadar güvenilir olduğunu göstermektedir.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Kendisine ulaşarak ofis taşıma hizmeti talep eden müşterilerine saniyeler içinde dönüş yaparak hizmeti ve fiyat konusunda anlaşma sağlayan site müşteriden aldığı bilgiler doğrultusunda ofisin konumunu ve ofisteki eşyaların durumu için taşıma günü öncesi bir inceleme ekibi göndermektedir. Bu ekibin ofise gitmesindeki amaç ise taşıma günü götürülecek ekipman ve kişi sayısının ne olduğunu belirlemek içindir. Taşıma ekibi ise ofise ulaştıklarında tüm eşyaları türlerine uygun olarak ambalajlama yapıp belgeleri de kopyalama yaptıktan sonra eşyaları asansörlü veya asansörsüz olarak araca aşağı indirir ve araca yükler. Eşyalar gideceği yere ulaştığında ise eşyaları taşıyan ekip elemanları belgeler ve eşyaları istenilen yerlere güvenilir şekilde bıraktıktan sonra oradan ayrılırlar.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis taşımacılığına gösterdiği hassasiyet ve hizmet kalitesine oranlar piyasadaki en uygun fiyatı müşterilerine sunan sitede ortalama fiyat 1500-2500 arası değişmektedir. Bu fiyatı eşyaların önemine, kat sayısını ve eşya miktarına göre değiştiren site bu konuda tüm kredi kartlarına taksit seçeneği sunması ile de müşterilerine verdiği değeri göstermektedir. Fiyat konusunu merak eden müşterilerini canlı destek birimi aracılığı ile bilgilendiren site de fiyat hesaplama motoru da bulunmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Sigortalama

Ofis taşımacılığı diğer taşıma türlerine göre belge taşınması da yapılıyor olmasından dolayı biraz daha büyük riskler taşımaktadır. Bu nedenle bu işi yaptıracak kişiler sigortalama işlemine büyük önem verirler. Tüm eşyaları 250.000 TL’ye kadar sigortalaması ve bu sigortaya ait bilgileri müşterileri ile paylaşması ile lojistik sektörünün en güveniliri olmayı başaran site isteyen müşterilerini sigortanın gerçekliğini göstermek için sigorta şirketi yetkilileri ile de görüştürmektedir.

Ofis Taşımacılığı Kullanıcı Yorumları

Ofis taşıma işlemini daha önce site ile yapan kişileri internet ortamında yaptıkları yorumların çoğu olumludur. Bunun nedeni ise sitenin sunduğu kaliteli hizmetin yanı sıra tüm soru ve sorunlara anlık cevaplar verdiği canlı destek birimini aktif kullanmasıdır. Kullanıcılar site hakkında genelde sorunsuz şekilde hizmet verildiği ve personellerin uzman oldukları kadar güler yüzlü oldukları gibi konulardan bahsetmektedirler. Sitenin aldığı bu olumlu yorumlar müşteri ağını genişletmesini sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama