Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Günümüz ihtiyaçları konusunda bir değerlendirme yapıldığında, taşıma, taşınma ve nakliye en üst sıralarda yer alan önemli bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkar.

Günlük hayatın yorucu temposu, iş yaşantısı ve diğer etkenler de göz önüne alındığında taşınma işlemi oldukça yorucu ve düşündürücü bir süreçtir. Bu süreci en iyi şekilde atlatabilmek, güvenli ve doğru bir hizmet alabilmek, yorulmadan ve zaman kaybına uğramadan taşınabilmek için profesyonel firmalara ihtiyaç duyarız.

İstanbul’un büyüklüğü ve karmaşası düşünüldüğünde, taşımacılık sektöründe en profesyonel hizmeti sunacak olan firmayı bulmak için detaylı bir araştırma yapmak, referanslarına bakmak, çalışma şartlarını incelemek gerekir.

Gerek ev taşıma, gerek işyeri taşıma işinde eşyaların zarar görmemesi, en uygun şartlarda muhafaza edilmesi ve planlanan sürede hizmetin tamamlanması gerekir. Bu noktada Maltepe evden eve nakliyat firması müşterilerinin yüzünü güldürecek nitelikte özel bir hizmet sunar.

Taşıma işlemlerinde tüm aşamalarda profesyonellikten ödün vermeyen firma, uzun süreli tecrübesi, deneyimli ve güler yüzlü kadrosu, sözleşmeli çalışma sistemi ile müşteri memnuniyetini kaçınılmaz kılar.

Verilen Hizmetler

Vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde her geçen gün portföyüne yeni müşteriler ekleyerek büyüyen firma, şu hizmetleri sunmaktadır;

Kurumsal taşıma,

Şehir içi veya şehirlerarası taşıma,

Sigortalı evden eve nakliye,

Ofis, büro veya işyeri taşıma,

Arşiv taşıma,

Eşya depolama gibi hizmetler kusursuz ve hızlı bir şekilde verilir.

Kurumsal Taşıma Hizmetleri

Çeşitli sektörlerde iş yapan kurum ve kuruluşların taşınma işlemlerinde en iyi hizmeti sunmak için var olan Maltepe Evden Eve Nakliyat firması, fabrika, banka, fuar, hastane, okul gibi kurumların özelliklerine uygun şekilde planlamalar yaparak, zaman kaybına meydan vermeden en hızlı şekilde taşıma işlemini sonlandırır.

Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Deneyimli kadrosu, yıllara dayanan tecrübesi ile her türlü binaya, her şart altında taşıma işlemini gerçekleştiren firma, üstün donanımlı, teknolojik malzeme ve araçları, uzman, nitelikli kadrosu ile hataya yer vermeden hizmet sunar.

Arşiv Taşıma Hizmetleri

Arşivler, gerçek veya tüzel kimliğe sahip kişilerin, kurumların faaliyetleri neticesinde oluşturulan, kurumsal bir değere sahip, idari veya hukuksal bazı bilgi ve belgelerin gerek yazılı gerekse data ortamlarında muhafaza edildiği yerlerdir.

Bu bilgi ve belgelerin bir yerden bir yere aktarılması yüksek hassasiyet isteyen bir iştir.

Maltepe evden eve nakliyat firması bu işlemi en güvenilir, en hızlı, en titiz ve en profesyonel şekilde tamamlar.

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolama için yapılan paketleme ve koruma işlemleri ile taşıma için yapılan paketleme işlemleri büyük farklılıklar gösterir.

Taşınacak olan eşyalar için sadece bir yerden bir yere nakil söz konusu iken, depolanacak olan eşyaların rutubetten, kötü koşullardan ve benzeri durumlardan korunabilmesi için özel bir muhafaza işlemi gerekir.

Maltepe evden eve nakliyat firması, müşterilerinin depolanacak olan eşyalarına en uygun şartları sağlamak, depoda kalacağı sürenin uzunluğu veya kısalığına göre paketleme yapmak, her türlü kötü koşuldan korumak adına titiz bir çalışma gerçekleştirir.

Depoya alınan eşyaların kilitli bulunduğu bölümün anahtarı sadece müşteriye özel olarak temin edilir, eşyaların dökümünü ve koruma şartlarını içeren bir sözleşme hazırlanır, tüm eşyalar sigortalanır ve müşterilerin istedikleri zaman eşyalarının bulunduğu ortamı görebilmesi sağlanır.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama