Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

İstanbul gibi metropol bir şehirde taşınmak, hem zaman alması hem de, sektörde birçok firmanın bulunması ve bu firmaların güvenilirliğinin sorgulanarak karar verilmesi açısından zor bir süreçtir.

Sektörün içerisinde, özellikle evden eve nakliyat konusunda tamamen özensiz, kötü bir ekiple çalışan ve güvenilirliğin olmadığı birçok firma yer almaktadır.

Firmalar arasından doğru tercihi yapabilmek, herhangi bir hasara uğramadan eşyaların taşınmasını sağlamak, en ekonomik koşullarla, profesyonel bir hizmet alabilmek, sektörde yer edinmiş, güvenilir, istikrarlı, köklü ve kurumsal firmalarla sağlanabilir.

Kartal evden eve nakliyat firması, tecrübeli kadrosu, istikrarlı, programlı ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı, sistemli çalışma prensipleri sayesinde müşterilerinin beklentilerine kusursuz ve güvenilir bir karşılık sunar.

Müşteri ilişkilerinden ekspertiz işlemlerine, paketleme, montaj ve taşıma işlemlerinden yerleştirme işlemlerine kadar, ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, depo hizmetleri, şehir içi şehirlerarası transfer konularında detaylı bir hizmet sunan kartal evden eve nakliyat firması, müşteri memnuniyeti, kalite, ciddiyet gibi prensiplerden ödün vermeden hizmet verir.

Araç Filosu Hakkında

Oldukça geniş bir araç filosuna sahip olan firmanın her türlü eşyayı taşıyabilecek kapasitede kamyon ve kamyonetleri bulunmaktadır.

Taşınacak olan eşyaların özelliklerine uygun olabilecek çeşitli büyüklükteki kapalı kasa araçları ile taşıma işlemini gerçekleştiren firma, eşyaların bir yerden başka bir yere sevk edilmesi esnasında meydana gelebilecek hiçbir kötü sürprize yer vermeden, şoföründen taşımacısına kadar eğitimli bir personel ile çalışır.

Keşif Ve Sigortalı Taşıma

Gerek ofis gerek ev eşyası gerekse diğer taşıma ihtiyaçlarında nakliye sağlanacak olan tüm eşyalar değerlidir. Firmanın uzman ekibi müşterilerinin tüm eşyalarını gereken tüm titizliği göstererek taşımaktadır ancak, her şeye rağmen doğa olayları, afetler veya başka herhangi bir sebeple meydana gelebilecek en küçük zararlar bile müşterilerin mağdur olmasına sebebiyet verebileceğinden, keşif esnasında yapılacak olan ücretsiz ekspertiz ile tüm eşyalar sigorta kapsamına alınır.

Verdiği hizmetin her aşamasında %100 müşteri memnuniyetini gözeten bir firma olarak, meydana gelebilecek en küçük zarardan en büyük zarar kadar sigorta kapsamında gerekli ödemelerin müşteriye en kısa sürede yapılabilmesi için, taşıma öncesinde yapılan sözleşmeler ve sigortalama işlemleri büyük bir öneme sahiptir.

Paketleme ve Koruma

Firma tarafından sigorta altına alınan eşyalar, en uygun şekilde transfer edilebilmek adına, özelliklerine uygun biçimde paketlenerek muhafaza altına alınır. Taşıma, sevk ve yerleştirme esnasında olası zararlara karşı önlem almak amacıyla her türlü ambalajlama yöntemi kullanılmaktadır.

Eşyaların Demonte ve Monte Edilmesi

Evden eve taşımacılıkta en önemli unsur, müşterilerin yorulmadan, zorlanmadan taşınabilmesini sağlamak adına, her türlü işlemin uzman ekip tarafından gerçekleştirilmesidir.

Bu noktada taşınma işleminin yapılacağı alanda bulunan tüm eşya ve malzemeler uygun koşullarla demonte edilir, paketlenir, taşınır ve gittiği yerde montaj yapılarak hizmet sağlanır.

Kartal evden eve nakliyat firması da tüm bu işlemleri olabilecek en büyük titizlik ve yüksek hassasiyet ile gerçekleştirirken, kendisiyle çalışan müşterilerine de huzurla ve güvenle yer değiştirmek kalır.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama