Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektöründe önemli bir yer edinmiş, yüksek kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensipleri ile fark yaratan Kadıköy evden eve nakliyat firması, İstanbul çıkışlı olarak Türkiye’nin her bir bölgesine, ister özel ister kurumsal taşımacılığı hakkını vererek yapar. Oldukça ayrıntıcı, titiz, eğitimli ve uzman bir kadroyla çalışan güvenilir bir firmadır.

Şehir içi veya şehirlerarası taşımacılığı, ihtiyaç duyulan her alanda detaylı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiren firma, geniş araç filosu, deneyimli ekibi, profesyonel çalışma stratejisi ve müşteri destek politikaları ile sektörde güven kazanan sayılı firmalardan biridir.

Kişiler, taşınma durumunda eşyalarının güvenli bir şekilde transfer edilmesini, zarar görmeden ve herhangi bir kayba uğramadan nakledilmesini, taşıyan personelin güler yüzlü olmasını, görüş ve isteklerine kulak verilmesini arzu eder.

Kadıköy evden eve nakliyat firması da, bu noktada müşterilerine tam güven ve tam destek sağlar. Hangi taşıma ihtiyacı olursa olsun firmaya müracaat eden müşteriler, almış oldukları destek ve hizmet sayesinde huzurla ve memnuniyetle taşınma işlemlerini sonlandırır.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Tüm aşamaların titizlikle gerçekleştirildiği tüm taşımacılık işlemlerinde, ekspertiz yapılmak suretiyle sigortalı bir hizmet verilir.

Tercihlere ve uygunluk durumuna göre asansörlü ya da asansörsüz olmak üzere, evden eve taşımacılık, şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık, ofis ve işyeri taşımacılığı, okul, hastane, fuar, villa taşımacılığı gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm nakliyat hizmetleri ile, eşya depolama hizmetleri tek elden sunulur.

Firmanın Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

Taşıma sektörünün gelişmesi ile insan gücünden ziyade makina gücü ile taşımaların gerçekleştirildiği ve bu sayede de hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf edildiği bu dönemde, yüksek katlı binaların ve sitelerin oluşturduğu ortamlarda asansörlü taşımanın önemi artmıştır.

Kadıköy evden eve nakliyat firması, yüksek katlı binalardan taşınacak olan eşyaların güvenle sevk edilebilmesi, dar merdivenli binalardan eşyaların zarar görmemesi açısından değerlendirmeye alınarak, ekspertiz yapılması sonrasında, şartların da uygun olması koşuluyla asansörlü taşımacılık hizmeti verir.

Müşterilerinin memnuniyetini ve eşyalarının zarar görmeden taşınmasını sağlamak amacıyla tüm değerlendirmeleri yapan uzman personel, müşteri ile görüşerek en uygun şartlarla nakliye işlemini gerçekleştirir.

Firmanın Sağladığı Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri

Kadıköy evden eve nakliyat firması müşterilerine ait tüm eşyaları büyük bir titizlikle koruma altına alarak sevk etmektedir. Bunun yanında, müşterilerinin olası tüm durumlara karşı herhangi bir kayıpla karşılaşmaması adına ve tüm hasarlara karşı sigortalı taşıma hizmeti sunar.

Böylece firmadan kaynaklı olabilecek tüm hasarlarda müşterilerin kayıpları sigorta kapsamında kendilerine ödenerek, zararın ortadan kaldırılması ve %100 müşteri memnuniyeti hedeflenir.

Montaj Kurulum ve Paketleme Hizmetleri

Taşıma işlemlerinin gerçekleştirileceği alanlar ve eşyalar hakkında detaylı bir ekspertiz raporu çıkarılmasının ardından, büyük bir özenle paketlenen eşyaların demonte ve montaj işlemleri firmanın uzman ekibi tarafından en hızlı şekilde yapılır.

Öncelikle demonte edilen eşyalar uygun ambalajlar ile paketlenir ve araçlara yüklenir. Ardından nakledilecek olan yeni mekana taşınır, ambalajlar tek tek açılır ve müşterilerin tercih ettiği yerlere yerleştirme işlemi yapılır.

 

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama