Hakkımızda

01

Hakkımızda


Modern hayatı şekillendiren yeni teknolojilerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi taşıma standartlarını oluşturmak için çalışan EgeTürk Nakliyat, 1991 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyi hizmetini yaşam tarzına dönüştürmüştür. Çalıştığı alanlarda evden eve nakliyat, depolama, uluslar arası nakliyat vb.küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Nakliyat, evden eve nakliyat, müze taşımacılığı, uluslar arası nakliyat, antik eser taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve eşya depolama vb olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren EgeTürk Nakliyat müşteri mutluluğu hedefli olarak çalışmaktadır. EgeTürk Nakliyat’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Nakliyat sektöründeki çalışmalarımızı uzman personellerimiz ve sürekli güncellenen teknolojimizle kalite öncelikli olarak gerçekleştirmekteyiz. Nakliyat firmamız, titiz çalışma sistemi sayesinde, taşıma işinin ekspertiz, sigorta, ambalajlama, gerek depolama ve nakliye işini adım adım incelikle yürütür.

Hızlı, güvenilir ve sigortalı ve teknoloji destekli nakliyat hizmetinin tüm gereklerini; müşterilerimizin talebi, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmek, Sürekli değişim ve gelişimi, yaşam biçimi haline getiren çalışanlarımızın; sonuca yönelik, proaktif ve katılımci faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak, Rekabet gücümüzü pazarlarda sürdürmektir.Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar ile firmamızı büyüterek sektöründe en çok tercih edilen lider bir konuma getirmek, Profesyonel kadrosuyla müşteri taleplerini zamanında ve kaliteli bir şekilde yerine getirerek, hizmet sonrasında da hizmet vermeye devam eden, müşterisinin her zaman çözüm ortağı olabileceğini kanıtlayan çevreye duyarlı bir firma olmak.

Bugün, ulaşmış olduğumuz, müşterilerine kendi pazarlarında rekabet olanağı veren, katma değer yaratan entegre çözümlerle gerçek anlamda çağdaş lojistik hizmet üreten bir kurum olma konumumuzdan dolayı gururluyuz. Ancak geldiğimiz noktayı, mükemmeli yakalamak hedefimizin bir gereği olarak benimsiyor, çalışmalarımızı her gün yeni bir gündür felsefesinin inancıyla dur-durak vermeden sürdürüyoruz.

Ancak son yıllarda ülkemizde moda haline gelen taklitçilik furyasından biz de nasibimizi almış bulunuyoruz. Ailemizle uzaktan yakından hiçbir ilgisi olmayan birtakım insanlar, firmamızın ismini kullanarak siz değerli müşterilerimize ve eşyalarınıza zarar vermektedirler. Bu kişilere dikkat edilmesi hususunu hatırlatmayı bir görev olarak kabul edip imajımızın bütünlüğünü sağlayacak bir çalışma içerisinde sizlere hizmet verebilmemiz için firmamızla çalışmanız dileği ile sizleri bekliyoruz.

Call Now ButtonHızlı Arama