Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’un merkezinde yer alan Fatih evden eve nakliyat yaptırmak isteyen ve bu konuda firmalara büyük talep olan bir semt olarak biliniyor. Bu talebe cevap verecek birçok nakliyat firmasını olduğu ilçede müşterilerini düşünen hizmetleri ile dikkat çeken firma müşterileri ile taşıma işlemi öncesi ve sırasında sürekli olarak kontak halinde olarak onlar için hiçbir olumsuz durumun oluşmamasını sağlıyor. Müşteriden gelen talep doğrultusunda kendi yöntemleri ile en üst düzey kalite ile nakliyat işlemini gerçekleştiren firmanın müşterilere sunduğu fiyatın uygunluğu da firmanın tercih edilmesini sağlıyor. Kendisi ile web adresi üzerinden iletişime geçen müşterileri ile anlaştığı takdirde firma akıllarına takılan tüm soruları çözmek için 7/24 canlı destek hizmeti sağlıyor.

Fatih Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?

İstanbul’un en değerli ilçesi olan Fatih’ten İstanbul’un en uç noktalarına kadar her yere evden eve nakliyat işlemini üst düzey güvenlik içinde en kısa sürede yapan firma bu işlem sırasında en ufak sorun dahi yaşanmaması için her biri alanlarında uzman kalabalık bir ekip ile çalışıyor. Önce taşınacak eve bazı noktaları incelemeleri için personellerini yollayan firma bu ekipten aldığı bilgiler ile taşıma ekibini bir sonraki gün eve göndererek evin hızlı ve sorunsuz şekilde taşınmasını sağlıyor. İnceleme ekibinin verdiği bilgilere göre eve eşyalara uygun araç ve ekipman gönderen firma eşyaları gideceği yere ulaştırdıktan sonra mutlaka evi temizledikten sonra ayrılıyor.

Fatih Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Standart bir nakliyat işlem fiyatını web adresini 1500 TL olarak belirleyen firma da nakliyat fiyatı taşımada asansör kullanılıp kullanılmayacağı ve eşyanın miktarına göre değişiyor. Nakliyat fiyatları için müşterileri ile web adresi üzerinden görüşen firma yetkilileri bazı durumlarda müşterilerine fiyat uygunluğu sağlamak için kampanyalarda yapıyorlar. Fiyat konusunda Fatih’te bulunan lojistik hizmeti veren firmalar arasından en uygunu olan firma bu uygunluğa rağmen hizmette kalite de sınır tanımıyor. Nakliyat işlemi için fiyatları taşıma öncesi belirleyen ve tahsil eden firma taşıma işlemi sırasında müşterilerinden herhangi bir ekstra ücret talep ederek onları zor durumda bırakmıyor.

Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Müşterilerinin tüm eşyalarını 150000 TL’ye kadar sigortalayarak onlara güven veren firma müşteriler ile sigorta belgelerini de paylaşıyor. Sigortalama işleminin gerçek olduğu konusunda müşterilerinin kuşku duymasını istemeyen firma bu nedenle müşterilerine sigorta poliçelerini ve sigorta şirketinin bilgilerini veriyor.

Evden Eve Nakliyat Firması Kullanıcı Yorumları

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörde en fazla tercih edilen olma özelliğine sahip olan firma müşterileri ile yakından ilgilenerek hakkında yapılan yorumların da olumlu olmasını sağlıyor. Firmanın bu yakında ilgilenmesi firma adına yapılan yorumlardan etkilenen birçok kişinin müşteri olarak firmaya dönmesini sağlıyor.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama