Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye

Lojistik sektörünün güvenin ve kalitenin adresi olarak bilinen firma evden eve nakliye işlemini en kısa süre de en hızlı şekilde gerçekleştiriyor. Müşterileri ile web adresi üzerinden iletişim kuran ve tüm bilgileri buradan paylaşan firma burada canlı destek hizmeti de sağlıyor. Tüm eşyaları sigortalaması ile sektörde tanınan firmada bulunan 1000′ yakın personelin tamamı kendi alanlarında uzman olmalarının yanı sıra etkili iletişim eğitimi almış kişilerden oluşuyor. Müşterilerinden anahtarı aldıktan sonra nakliye işlemi dışında ev temizliği gibi işlemleri de yerine getiren firma müşterilerine piyasadaki en uygun fiyatları sunuyor.

Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılıyor?

Evden eve nakliye hizmeti için web adresi üzerinden kendisine ulaşan müşterilerine genel bilgilerin olduğu bir form doldurtan firma bu form ile aldığı bilgiler doğrultusunda evin konumunu ve eşyaların durumunu incelemeleri için eve bir ekip yolluyor. Taşıma günü sorun yaşanmaması için incelemelerde bulunan bu ekibin firmaya verdiği bilgiler ile taşıma ekibi gerekli ekipman ve araç ile taşıma günü eve giderek gerekli ambalajlama işlemleri sonrası eşyaları asansör veya beden yardımcı ile titiz şekilde indirerek düzenli şekilde araca yüklüyor. Eşyaların taşınacağı eve gidildiğinde ise yine eşyaları eve asansörlü veya beden yardımı ile taşıyan firma personelleri gerekli olarak monte ve yerleştirme işlemlerini yaptıktan sonra anahtar teslim evden ayrılıyorlar.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliye işini yasal yollar ile güvenilir şekilde yapan firmalar arasında en düşük fiyatları müşterilerine sunan firma da bu fiyatlar bazı etkenler ile değişiyor. Özellikle bu fiyatı başka şirketlerden kiralanan asansör kullanılıp kullanılmayacağı oldukça fazla etkiliyor. Bu etkenin dışında eşyaların sayısı ve nereye götürüleceği de firmanın verdiği fiyatı etkiliyor.

Evden Eve Nakliye Sigortalama

Eşyaların sigortalanması bu işi bir firmaya yaptırmak isteyen müşterilerin firma tercihlerinde önemlidir. Bu konuya önem veren müşterileri 250.000 TL’lik sigortalama işlemi ile cezbeden firma bu sigorta bedeli sayesinde müşterilerin ilk tercihi oluyor. Sigortalama yapmasının sözde olmadığını ispatlamak için sigortalama işlemindeki tüm poliçeleri de müşterileri ile paylaşan firma yetkilileri gelen talep doğrultusunda sigorta şirketi bilgilerini de müşteriler ile paylaşıyorlar.

Evden Eve Nakliye Kullanıcı Yorumları

Evden eve nakliye işinin bir hizmet satın alma olayı olmasından dolayı firmaların temel amacı müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle firmalar hakkında yapılan kullanıcı yorumları direkt olarak firmaların geleceklerine etki ediyor. Bunun farkında olan firma da müşteri memnuniyetini arttırmak için sunduğu kaliteli hizmetlerin üzerine memnuniyet anketi yapıyor ve buradan gelen şikayetler üzerine o eksiğini tamamlıyor. Firmanın yaptığı bu uygulama internet ortamında oluşacak olumsuz yorumları önlerken olumlu yorumların artmasını sağlıyor. Müşteriler firma personellerinin işlerinde uzman olduklarını firmanın da müşterilerinin tüm sorunlarına anlık olarak çözüm üretmesi nedeni ile nakliye işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleşmelerinden duydukları memnuniyetleri açıkça belirtmektedirler.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama