Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

İnsan ve bina sayısının artmasına bağlı olarak artan evden eve nakliyat ihtiyacına cevap vermek isteyen birçok site bulunmaktadır. Birçoğunun gerekli belgeleri olmadığı hal de varmış gibi davranması ve insanları dolandırması lojistik sektöründe hizmet veren sitelere karşı güvensizlik oluşmasına neden olmuştur.

Online ortamda bir site iletişim kurmadan önce mutlaka detaylı bir araştırma yapılması gerekliliğini ortaya çıkan bu durum sonrası gerekli olan sertifikalar ve uzman personeli ile dikkat çekmeyi başaran site bu iş için kendisi ile iletişime geçen müşterilerinin akıllarında sorun kalmaması için tüm belgeleri onlarla paylaşmaktadır. Canlı destek hizmetinin de verildiği sitenin sektördeki en uygun fiyatları müşterilerine sunması da tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Evden eve nakliyat işlemini sorunsuz ve rahat bir şekilde yaptırmak ve en kısa sürede anahtar teslim almak isteyen müşteriler kendisi ile iletişime geçtiğinde site onlara hizmet detaylarını aktardıktan sonra fiyat seçeneklerini anlatıyor. Bu fiyatlardan bir tanesi konusunda anlaşıldığında adres alan site hiç zaman kaybetmeden aktif olarak sahada bulunan ekibini eve yönlendirerek ev ve eşyalar hakkında bilgi almalarını sağlıyor. Kendisine ulaşan bu bilgileri inceleyen site yetkilileri ev için uygun olan ekipmanları ve personelleri ayarladıktan sonra taşıma için eve gönderiyor.

Eşyaları toplama, paketleme ve taşıma aşamalarında eşyaların en ufak çizik dahi olmaması için puf kaplama yapan ekip elemanları araca yükledikleri eşyaları taşınma işleminin yapılacağı eve götürdüklerinde ise monte ve yerleştirme işlemleri sonrası evden ayrılıyorlar. Nakliyat işlemi tamamlandıktan bir süre sonra müşteri ile iletişime geçen site yetkilileri personelleri konusunda memnuniyet anketi yaparak müşterilerinin düşüncelerine ne kadar değer verdiğini gösteriyor.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Fiyat öğrenmek isteyen müşterilerine sadece fiyat aralığı olarak 1500-2500 TL tutarını belirten site net fiyatı incelemeler sonrası vermektedir. Özellikle fiyat belirlemesinde site evin kat sayısı ve eşya miktarını baz almaktadır. Kampanyalar ile de müşterilerinin uygun fiyatlardan yararlanmasını sağlayan site de evin nereden nereye taşınacağı da fiyatlar konusunda oldukça belirleyicidir. Lojistik sektörü araştırıldığında en uygun nakliyat hizmeti veren en uygun fiyatlı site olduğu anlaşılan sitede müşterilerin ödeme kolaylığı yaşamaları için tüm bankaların kredi kartlarına 3-6-9 taksit seçenekleri de bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Nakliyat işleminde eşyaların bir anlık dalgınlık sonucu çizilme veya kırılma ihtimallerinin olması nedeni ile müşteriler hizmet alacakları noktalardan bir garanti görmek isterler. Bu garantiyi onlara sigortalama işlemi yaparak veren site bu sigortalamaya ait poliçe ve diğer evrakları da müşterileri ile nakliyat işi öncesi paylaşmaktadır. En güvenilir sigorta şirketi ile 250.000 TL’ye kadar yaptığı anlaşmalar ile müşterilerini kesinlikle mağdur etmeyeceğini gösteren site isteyen müşterilerini sigorta şirketi yetkilileri ile de görüşmelerini sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama