Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşyalarını herhangi bir sebeple bir yere bırakmak isteyen ancak bulmayan kişilere uzun yıllardır güvenilir eşya depolama hizmeti veren site bu hizmet süresi boyunca eşyaları sigortalama yaparak istenildiği zaman aynen iade etmektedir. Piyasadaki en uygun fiyatları müşterilerine sunan sitede işlerinde uzman onlarca tecrübeli personel bulunmaktadır. Kendisine ulaşan müşterilerini görsel ve videolar ile bilgilendiren ve işin kalitesi konusunda ikna etmeye çalışan site müşterilerinin sorun yaşamaması için müşteri hizmetleri desteği de sağlamaktadır. Müşterilerine istedikleri depo tipini de online olarak seçtiren site tüm sözleşmeler tamamlandığında müşterilerine bazı bilgilerin istenildiği bilgi formu doldurtmaktadır.

Eşya Depolama İşi Nasıl Yapılıyor?

Müşteri site yetkilileri ile iletişime geçip adres bilgilerini verdiğinde istenilen gün ve saatte firmanın belirleme ekibi adrese ulaşır. Burada bulunan tüm eşyaları tek tek not aldıktan sonra müşteriye imzalatan personel evin konumunu da not aldıktan sonra yaptığı incelemeleri taşıma ekibine bildirir. Taşıma ekibi de eşyaları uygun şekilde ambalajlama yapıp son teknoloji araçlar ile daha önce belirlenmiş hijyenik, havalandırmalı ve güvenlikli depolara düzgün bir şekilde indirir ve oradan ayrılır. Müşterilerin istedikleri zaman gidebildikleri bu depolar eşyaların ne kadar kalırsa kalsın zarar görmeyecekleri şekilde tasarlanmıştır. Farklı boyutlarda depolar ile müşterilerine tercih hakkı sunan sitede her boyutta eşyanın uzun yıllar bırakılması için depo seçeneği mevcuttur.

Eşya Depolama Fiyatları

İnsanları büyük bir yükten kurtarmak için eşya depolama hizmetini en kaliteli şekilde veren site de fiyatlar bazı etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bünyesinde fiyatların hesaplanması için hesaplama motoru hizmeti veren site bu fiyat değişikliklerine neden olan etkenleri de canlı destek birimi ile müşterilerine aktarıyor. Bu fiyatı en çok da eşya sayısı, eşyanın ne kadar kalacağı ve hangi boyutta deponun kiralanacağı belirlemektedir. Müşterilerine ödeme kolaylığı olması nedeni ile anlaşmalı olduğu banka kartları ile taksit imkanı da sunan site belli dönemlerde hem iş yoğunluğunu arttırmak hem de müşterilerinin ödemelerinde zorlanmalarının önüne geçmek için kampanyalar yapmaktadır. Sitede fiyatlar hizmetin alınmaya başladığı gün belirlenir ve yapılan sözleşme ile fiyatın aşağı veya yukarı değişmeyeceğinin garantisi müşteriye verilir.

Eşya Depolama Sigortalama

Uzun yıllar alınan eşya depolama hizmetinin eşyalar ve müşteri hakları için risk oluşturması nedeni ile onları rahatlatmak ve eşyalarının ne kadar kalsın sorun yaşamayacaklarının garantisini küçük veya büyük ayırt etmeden değerinden fazla tutarlarda sigortalama yaptırarak veren siteden bu sigortalama işlemine ait poliçelere de ulaşmanın kolay olması müşterilerin siteye olan güvenlerini arttırmaktadır. Tüm eşyalarda en ufak sorun dahi oluşması halinde eşyanın bedelinin sigorta tarafından karşılanmasını sağlayan site miktar aşımlarında da eşyanın bedelini kendi karşılamaktadır. Bu şekilde eşya depolama hizmeti almak isteyenlere kendisine ve personellerine olan güvenini gösteren site bu hizmeti almak isteyenlerin ilk durağıdır.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama