Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

  • Anasayfa
  • Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Yaşamımız boyunca gerek ev değiştirirken gerekse ofis taşınmalarında birden çok kez taşımacılık hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Gün geçtikçe yenilenen ve gelişen bu sektörde yer alan firmaların güvenilirliği, ciddiyeti ve uzmanlığı da, zaman tasarrufu ve müşteri memnuniyeti açısından büyük önem taşır.

Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için var gücüyle çalışan ve kendisiyle çalışan bir müşterinin daha sonra tekrar çalışabilmesini sağlayabilmek adına elinden gelen tüm titizliği gösteren bir firma olma özelliğine sahip Çekmeköy evden eve nakliyat, uzman personeli, disiplinli ve istikrarlı çalışmaları, garantili, planlı ve kaliteli çalışma sistemleriyle göz dolduruyor.

Hem şehir içi hem şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarında müşterilerine ayrıntılı, güvenilir ve titiz bir hizmeti garanti eden firmanın sürekli gelişen ihtiyaçlara ayak uydurarak, son teknoloji araçlarla donatılan filosu, güler yüzlü personelinin iyi müşteri ilişkileri ve planlı hareket etmesi sayesinde, taşıma işlemleri konusunda müşterilerinin sırtındaki yükü sıfıra indirmektedir.

Firmanın Kullandığı Nakliye Araçları

Müşterilerinin ihtiyaçları, taşıma yapılacak olan alanlar ve eşya durumuna göre her türlü aracı bünyesinde bulunduran firma, altı teker kamyon, on teker kamyon, kamyonet ya da panelvan tipi son teknoloji ile donatılmış olan araçlarla taşıma işlemini gerçekleştirir.

Firmaya Bağlı Ekip

Taşıma öncesinde yapılan keşifler ve ekspertiz raporlarının düzenlenmesinden, paketleme işlemlerine, montaj işlemlerinden eşyaların yerleştirilmesine kadar tüm hizmetlerin uzman bir ekip ile gerçekleştirildiği sistemli bir çalışma sürdürülür.

Ekspertiz ve Sigorta İşlemleri

Tüm eşyaların ve mekanların analizleri, keşifleri yapılarak düzenlenen bir ekspertiz raporu ile ve sonrasında yapılan sigortalama işlemleri ile tamamen güvenilir bir biçimde nakil edilir. Gösterilen özel muameleye rağmen herhangi bir zarar gören eşya varsa, müşteriler mağdur edilmeden, sigorta kapsamında gerekli ödemeler firma tarafından yapılır.

Paketleme Hizmeti

Gerekli demonte işlemlerinin ardından, taşıma yapılacak olan alanda bulunan tüm eşyalar, eşyaların türüne ve değerine uygun bir şekilde çok çeşitli seçeneklerle ambalajlanarak, taşıma esnasında hiçbir zarar görmeden yerine ulaştırılması adına titizlikle ve sınıflandırılarak paketlenir. Böylece herhangi bir kırılma, çatlaka, çizilme, kaybolma, hasar görme durumlarına karşın gerekli tüm tedbirler alınır.

Eşya Depolama Hizmeti

Taşınma esnasında zamana ihtiyaç duyulduğunda veya başka herhangi bir sebeple müşterilerinin ihtiyaç duyduğu zamanlarda kısa veya uzun vadeli depolama hizmeti sunan firma, güvenli, temiz ve ferah depolarda tüm eşyaları sigortalamak koşuluyla muhafaza eder.

Ulaştırma Hizmeti

Müşterileri ile tüm ayrıntıları görüşerek planlamaları yapan firma, mutabakata varılan gün ve saatlerde taşıma işlemini gerçekleştirdiği gibi, ön gördüğü ve müşteriye belirttiği sürelerde ulaştırma işlemini gerçekleştirebilmek için büyük bir özen gösterir.

Firma Bünyesinde Verilen Taşımacılık Hizmetleri

Tamamı sigorta kapsamında olmak üzere; asansörlü taşıma, evden eve, ofisten ofise taşımacılık, fuar taşımacılığı, okul, hastane, laboratuvar gibi tüm kurum ve kuruluşların taşınması, villa taşımacılığı gibi hizmetler sunulur.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama