Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

  • Anasayfa
  • Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un kalabalık ve gelişmekte olan semtlerinden olan Büyükçekmece evden eve nakliyat ihtiyacının çok olduğu bir semtidir. Evden eve nakliyat hizmetini uzun yıllardır tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile en kaliteli şekilde müşterilerine sunan firma bu ihtiyaçları karşılayacak tüm özellikleri taşıyor. Evden eve nakliyat işlemi yapmak için gereken tüm ekipmana sahip olmasının yanı sıra personellerine de kişisel gelişim seminerleri aldıran firma bu sayede personellerinin bir işi baştan sona müşteriye rahatsızlık vermeden yapmalarını sağlıyor. Müşterilerinin zor durumda kalmasını istemeyen ve bu nedenle sunduğu hizmetin karşılığı olan fiyatların çok altında fiyat sunan firma bu sayede müşterilerinin kendisini başka müşterilere de tavsiye etmelerine neden oluyor. Müşterileri le web adresi ile iletişim kuran firma bu adreste 24 saat aralıksız canlı destek hizmeti de sağlıyor.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat İşi Nasıl Yapılıyor?

Büyükçekmece’nin en uç noktalarına kadar ev taşımacılığı yapan firma evden eve nakliyat işleminin baştan sona sorunsuz ve hızlı şekilde olması için öncelikle kendisine ulaşan müşterinin verdiği bilgilere göre taşıma gününden önce eve giderek bir dizi incelemelerde bulunuyor. Bu inceleme ekibi sayısal olarak evdeki odanı, eşyanın ve binanın kat sayılarını not ettikten sonra bu bilgiyi ertesi gün eve gidecek olan taşıma ekibine gittiklerinde ne ile karşılaşacaklarını bilmeleri için veriyor. Ertesi gün eve giden taşıma ekibi de ev sökülecek eşya varsa söküp diğerlerini ambalajlama yaptıktan sonra araca yükleyip gidilecek eve götürüyor Burada da eşyaları aynı şekilde yerlerine katan ve monte işlemlerini yapan bu ekip evi temizledikten sonra evden ayrılıyor.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Her ne kadar firma müşterilerine en uygun fiyatı sunuyor olsa da fiyatın neye göre aşağı veya yukarı çıktığını da müşterilere açıklıyor. Asansör kullanılıp kullanılmayacağı, eşya sayısı ve taşınacak evin uzaklığına göre değişen bu fiyatlarda firma kullanıcılarına elinden gelen yardımı da yapıyor.

Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Riskli bir iş olan evden eve nakliyat işlemlerinde taşınacak değerli eşyaların zarar görme ihtimali müşterilerin firmaların sigortalama yapıp yapmadıklarını araştırmalarına neden oluyor. Sigortalama işlemini 200.000 TL’ye kadar yaparak müşterilerinin güvenini kazanan firma sigorta poliçesinin bir örneğini de onara veriyor. Piyasadaki en güvenilir şirket ile sigorta anlaşması yapan firma olası miktar aşımlarında da fazlasını kendisinin karşılayacağını müşterilerine taahhüt ediyor.

Evden Eve Nakliyat Kullanıcı Yorumları

Müşterilerinin kendisi ile iletişime geçtiği andan itibaren tüm aşamaları büyük bir titizlik ile takip eden ve en ufak sorunları veya istekleri canlı destek birimi ile değerlendirmeye alan firma hakkında hiçbir internet sitesinde olumsuz yorum olmaması firmanın işinde ne kadar uzaman olduğunu gösteriyor. Kullanıcıların forumlarda birbirlerine tavsiye ettikleri firma bu sayede lojistik sektörünün en kaliteli firması olarak anılıyor.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama