Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

  • Anasayfa
  • Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un batı illeri arasında yer alan ve günden güne daha da kalabalık hale gelen Beylikdüzü evden eve nakliyat trafiğinin yoğun olduğu bir ilçe olarak dikkat çekiyor. Bu işlemi yapacak birçok firmanın da olduğu ilçe de birçoğunun sigortasız olarak işlem yapıyor olmasından dolayı bu işi bir firmaya vermeden önce iyi araştırılması gerekir. Bu işi alanlarında uzman ve sertifikalı olarak yapan firma müşterilerine sunduğu hizmet ve kaliteli ile diğer lojistik firmalarının arasında bir adım öne çıkıyor. Personellerinin tamamı belgeli olan kişilerden oluşan ve yaptığı işlemler sonrası telefon ile memnuniyet anketi yapan firmada en ufak eşyalar dahi sigortalanıyor. Müşterileri ile fiyat dahil tüm işlemleri web sitesi üzerinden konuşan firmadan 24 saat boyunca canlı destek birimi aracılığı ile bilgi de alınabiliyor.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Beylikdüzü’nde ev taşıma ihtiyacı olan müşterilerinin beklentilerini karşılayacak tüm hizmetleri sunan firma müşterilerini taşıma işleminin tüm aşamalarında bilgilendirerek kendilerini rahat hissetmelerini sağlıyor. Taşıma işlemini 2 aşamalı olarak yapan firma önce keşif ekibi gönderdiği evden gelen bilgiler doğrultusunda taşıma ekibini göndererek işlemlerin daha hızlı yapılmasını sağlıyor. Taşınacak eşyaları türüne göre zarar görmeyecek şekilde ambalajlayan firma personelleri eşyalara uygun boyutta araç ile taşıma işlemi yapıyor. Eşyaları gideceği yere götürüp eve taşıdıktan sonra direk olarak evden ayrılmayıp gerekli olan monte işlemlerini ve temizliği yaptıktan sonra evden ayrılıyor.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Lojistik firmaları arasında en uygun fiyatları müşterilerine sunması ile bilinen firma evin durumu ve eşya sayısına göre de fiyatları biraz değiştirebiliyor. Müşterilerine fiyat sunumunu web sitesinde yapmasının yanı sıra bu adreste hesaplama motoru hizmeti de veren firmanın hizmetinden yararlananlar anlık olarak fiyat aralıklarını görebiliyorlar. En kaliteli hizmet en uygun fiyata parolası ile hizmet veren firma yetkilileri ile direkt olarak iletişime geçildiğinde fiyatlar daha da uygun olabiliyor.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Müşterilerinin tüm eşyalarını değerli veya değersiz ayırt etmeden 150-250.000 TL arası sigortalama işlemi yaptıran firma birlikte çalıştığı sigorta şirketinin bilgilerini ve sigortanın poliçesini müşterileri ile paylaşarak en ufak kaygı dahi yaşamalarının önüne geçiyor. Sigorta bedelini aşan durumlarda da müşterilerinden hiçbir maddiyat talep etmeyen firma kendisi karşılıyor.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Kullanıcı Yorumları

Evden eve Nakliyat işlemlerinde firmanın kalitesini en fazla daha önce o firma ile çalışmış kullanıcıların yorumları belirliyor. Bu firmanın yaptığı hizmetler de kullanıcılarının tüm isteklerine cevap vermesi ve kullanıcılarını her aşamada bilgilendirmesi firma adına olumsuz yorumun oluşmasının önüne geçmiş gibi görünüyor. Forum sayfalarında verdiği hizmetlerin titizliğinden bahsedilen firma hakkında olumsuz yorum yapılmaması ile her geçen gün daha fazla kullanıcının hizmet talebinde bulunmasını sağlıyor.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama