Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

  • Anasayfa
  • Bahçelievler Evden Eve Nakliyat
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Geniş araç filosu, uzman kadrosu, güler yüzlü personeli ve müşteri odaklı çalışma prensipleri ile müşterilerine kusursuz, çözüm odaklı, kaliteli ve hızlı bir hizmet sunan Bahçelievler evden eve nakliyat firması, sektörde işini doğru yapan ve bu sebeple de müşteri portföyü oldukça geniş, ciddi ve disiplinli bir firmadır.

Evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama gibi hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile gerçekleştiren ve taşıma öncesinde uzman ekibi ile müşterilerine ait tüm eşyaların ekspertizini yaparak, buna uygun bir rapor hazırlayan, bu rapora göre de tüm eşyaları sigortalayan firma, müşterileriyle tüm şartları karşılıklı görüşmek koşuluyla sözleşme düzenleyerek, güvenilir ve prensipli bir hizmet sunar.

Yapılan ekspertiz sonrasında müşteriye uygun olabilecek gün ve saatler dikkate alınarak yapılacak olan planlama çevçevesin de, taşıma yapılacak olan alana yönlendirilen ekip sayesinde, tüm eşyaların demonte ve monte işlemleri gerçekleştirilir. Ardından en uygun koşullarla korunanklı bir biçimde ambalajlanarak taşımaya hazır hale getirilir.

Titizlikle nakliye aracına yüklenen eşyalar, gideceği yere nakledildikten sonra gene aynı titizlikle taşınıp yerleştirme işlemi yapılarak hizmet tamamlanır.

Neden Bahçelievler Evden Eve Nakliyat?

Sözleşmeli, sigortalı ve müşteri odaklı çalışma şartları, kurumsal bir firma olma özelliği, uzman kadro, güvenilir, hızlı, pratik, planlı, ciddi ve çözüm odaklı hizmetleri ile müşterilerinin rahatlıkla ve huzurla taşıma işlemini tamamlayabileceği köklü bir firmadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Müşterilerin hiç yorulmadan, uğraşmadan, tamamen uzman ekipler aracılığıyla tüm eşyaların toplanıp ambalajlanarak, en iyi şekilde nakliye işlemini gerçekleştirmesi ve eşyaların yeni ortama aktarılarak, monte demonte dahil tüm işlemlerin kusursuz bir şekilde tamamlandığı taşıma şeklidir.

Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Yoğun iş temposu, yetişmesi gereken işler ve zaman kaybına olan tahammülsüzlük sebebiyle ofis taşınmaları oldukça zor bir süreçtir. Bu sürecin uygun şartlarda, hızlı ve ekonomik şekilde tamamlanması büyük bir öneme sahiptir.

İşte tam da bu noktada, Bahçelievler evden eve nakliyat firması, müşterilerine en ideal hizmeti en pratik ve en güvenilir şekilde sunar. Tamamen sözleşmeye dayalı, sigortalı ve profesyonel bir çalışma ile tüm ofis eşya ve malzemeleri ister şehir içi isterse de şehirlerarası bir başka yere kolaylıkla aktarılır.

Eşya Depolama Hizmeti

Günümüz şartlarında bazı durumalar da gerek kısa süreli, gerekse uzun süreli olarak eşya depolamaya ihtiyaç duyulabilmektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat firması böyle durumlarda, diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi en iyi hizmeti sunar. Depo olarak kullanılan alanlar rutubetten uzak, korunaklı, güvenilir ortamlar olmakla birlikte, herhangi bir afet ve tüm doğa olaylarına karşı sigortalı bir şekilde, tüm eşyaları garanti altına alarak muhafaza etmektedir.

Depoya bırakılan eşyalar için daha sonradan eşya eklemesi yapılabildiği gibi, muhafaza edilen eşyalardan da müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda eşya alabilmesi mümkündür. Böylelikle mevcut kullanılan depoya eşya ekleyip çıkartmak da kolaylıkla yapılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama