Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en önemli semtlerinden olan Avcılar evden eve nakliyat ihtiyacının en fazla olduğu yerlerden birisidir. Bu ihtiyaca cevap veren özelliklere sahip olan firma uzun yıllardır bu işi başarı ile yapıyor. Kendisine ulaşan müşterilerden gerekli olan bilgileri aldıktan sonra yapılacak işlemleri planlayan firmada tüm işler için ayrı özelliklere sahip olan personeller bulunuyor. Sorunsuz ve hızlı nakliyat işlemlerini ilk adresi olarak lanse edilen firma müşterilerinin kendilerini rahat hissetmeleri için de tüm ürünleri en güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşarak sigortalıyor. Web adresi üzerinden müşterileri ile iletişim kuran firma bu adreste canlı destek hizmeti de veriyor.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Büyük bir titizlik isteyen evden eve nakliyat işleminde hiçbir aşamayı şansa bırakmayan firma müşterilerden aldığı bilgiler doğrultusunda taşınma gününde önceki gün eve inceleme yapmaları için bir ekip gönderiyor. Evin durumu hakkında bir takım incelemeler yapan bu ekibin raporu doğrultusunda da taşıma günü ekip eve giderek eşyaları bir araya toplayıp ambalajlama işlemi yapıyorlar. Ambalajlama işlemi sonrası eşyaları evin kat sayısına göre asansör veya beden gücü ile aşağıya indirerek araca yükleyen ekip eşyaların taşınacağı eve doğru yola gidiyor. Ev varıldığı ise eşyaları taşıyarak monte gereken eşyaları monteleyen ekip anahtarı teslim ederek evden ayrılıyor.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat için tüm firmalar ayrı ayrı fiyatlar vermektedir. Bu konuda da müşterilerini fazla zorlamayan fiyat evin kat, oda ve eşya sayısına göre fiyatları oldukça uygun olarak sunuyor. Normal bir evi 1500-2000 TL taşıma işlemi yapan firma ile konuşulduğunda fiyat daha da aşağıya inebiliyor.

Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Bir risk olan evden eve nakliyat için firma tüm eşyaları sigortalama işlemi yaptırıyor. Bu sayede müşterilerin güvenini kazanan firma bu sigortalama ile ilgili tüm belge ve bilgileri de müşterileri ile nakliyat işlemi öncesi paylaşıyor. Sigorta bedeli 150.000 TL’ye kadar çıkan firma en ufak eşyaların dahi bozulmaya uğraması durumunda sigorta ile o eşyanın bedelini karşılıyor. Sigortanın üstünde çıkan sorunlarda ise firma kendi kaynaklarından gelen para ile sorunu kısa sürede çözüyor.

Evden Eve nakliyat Kullanıcı Yorumları

Tüm işlerini müşterilerinin memnuniyeti için yapan firma bu özelliği ile kullanıcı yorumlarında da olumlu ve övgü dolu sözler ile anılıyor. Daha önce firma ile ev taşıma konusunda anlaşmış ve daha sonra firmayı başka kişilere önermiş kullanıcıların yorumları çoğunlukla firmanın sorunsuz ve garantili evden eve nakliyat işleminde ne kadar başarılı olduğu ile alakalıdır. Özellikle firma hakkında yapılan yorumlarda firmanın personellerinin eğitimli ve kişisel gelişimleri iyi olan kişilerden oluştukları açıkça görülüyor. Bu yorumların olumlu olmaları firma ile işlem yapmak isteyenlerin her geçen gün artmasına neden oluyor.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama