Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Sürekli gelişen ve değişen dünyada ihtiyaçlar da gün geçtikçe değişmektedir. Ülkemizde de son zamanlarda taşımacılık konusunda evden eve nakliyat şirketlerine duyulan ihtiyaç da artmıştır.

Gerek ev eşyalarının taşınması, gerekse ofis eşyalarının taşınması ve diğer tüm taşınma işlemlerinde, müşterilerin hiçbir şeye elini sürmeden, en kısa sürede, en sistemli ve en ekonomik şekilde taşınmasına katkı sağlayan Ataşehir evden eve nakliyat firması, disiplinli, kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı çalışma prensiplerini benimsemiş, kadrosunu da eğitimli ve uzman kişilerden meydana getirmiş, sektörde önemli bir yere sahip olan ciddi bir firmadır.

Ataşehir evden eve nakliyat firması bünyesinde müşterilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda, taşınacak olan eşyaların ekspertizi yapılarak sigortalı taşımacılık hizmeti sunulur.

Ayrıca, taşıma işleminin yapılacağı konum, kat durumu, ulaşılabilirlik gibi durumlar da uzman ekipler tarafından değerlendirmeye alınmak suretiyle detaylı bir rapor oluşturulduktan sonra, tüm detaylar müşteriye bir rapor halinde sunulup, karşılıklı mutabakata varılması halinde taşıma işlemine başlanmaktadır. Böylelikle, Ataşehir evden eve nakliyat firması ile taşınma işlemini gerçekleştiren müşteriler, hiçbir kötü sürpriz ile karşılaşmadan, en hızlı, en güvenilir ve en profesyonel şekilde taşınma işlemlerini sonuçlandırır.

Nakliyat Hizmetleri Hakkında

Ataşehir evden eve nakliyat ile tüm taşınma ihtiyaçlarına yönelik profesyonel bir hizmet sunulur. Bunlar; asansörlü taşımacılık, evden eve şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, eşya ambalajlama, eşya depolama, ofis taşımacılığı, okul, laboratuvar, fabrika, villa, fuar taşımacılığı ve parça eşya taşıma konusunda detaylı bir hizmet sunulur.

Taşıma İşlemi Aşamaları

Uzman ekip tarafından ekspertiz yapılması ve tüm eşyaların sigortalanması, demonte ve ambalajlama işlemleri, montaj ve eşyaların uygun şekilde yerleştirilmesi şeklinde hizmet verilir.

Eşya Depolama Hizmeti

Günümüzde herhangi bir taşıma işlemi öncesinde zamana ihtiyaç duyulduğunda, mevcut eşyaların belli sürelerle depoda saklanması gerekebilmektedir. Böyle durumlarda en güvenilir ve en ekonomik koşullarla depolama hizmeti sunan Ataşehir evden eve nakliyat firması, tüm eşyaların titizlikle depolanması konusunda tüm müşterilerine uygun çözümler sunar.

Depoda muhafaza edilecek olan eşyalar öncelikle detaylı bir ekspertiz yapılarak, sel, yangın ve diğer doğa olaylarına karşı sigortalanır. Ardından gerekli monte, demonte işlemleri ile koruma ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilir ve tüm ayrıntılar göz önüne alınarak, müşterilere en iyi depolama hizmeti verilir.

Hizmet Prensipleri

Ataşehir evden eve nakliyat bünyesinde gerçekleştirilen tüm taşımacılık işlemleri, ekspertiz yapılmak suretiyle, eşyalarınıza en özel ilgi gösterilerek, özel ekipmanlar ile ve güler yüzlü, uzman, profesyonel bir kadro ile gerçekleştirilir.

Tamamen müşteri odaklı çalışan, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan, güvenilir, istikrarlı ve ciddi bir profile sahiptir.

Eşya durumuna göre donanımlı araçlar temin ederek, en uygun koşulların oluşturulması ile, demonte işlemlerinden, taşıma ve monte işlemlerine kadar her bir süreçte titiz bir şekilde hareket eden firma, taşıma konusunda olabilecek tüm riskleri en aza indirgeyen, planlı, programlı bir sistem içerisinde işlemleri yürütür.

 

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama