Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Binalardaki kat sayılarının artması ile birlikte birçok nakliye firması eşyaların kolay ve hızlı taşınması için müşterilerine asansörlü nakliyat seçeneğini de sunuyor. Bu işin mutlaka uzman kişilerce yapılması ve aksi durumlar çok kötü sonuçların ortaya çıkması nedeni ile mutlaka seçilecek firmanın eşyaları sigortalama yapıp yapmadığına dikkat edilmelidir.

Lojistik sektöründeki diğer firmalara göre tüm eşyaları değerinin üstünde sigortalama yapması ve hizmet kalitesi ile ön plana çıkan firma asansörlü nakliyat işini de sorunsuz şekilde yerine getiriyor. Bu konuda eğitimli personelleri ile eşyaları istenilen noktaya en kısa sürede ulaştıran firma taşıma işleminin tüm aşamalarında da müşterilerini bilgilendirerek onları rahatlatmaktadır. Web adresinde canlı destek hizmeti vermesi ile de müşterilerinin kolaylıkla ulaşabildiği site de bu birimi 7/24 hizmet veriyor.

Asansörlü Nakliyat İşi Nasıl Yapılır?

Diğer nakliyat işlemlerinden farklı olarak eşyaların asansör yardımı ile taşındığı bu işi firma anlaşmalı olduğu asansör şirketleri ile ortak çalışarak yapıyor. Taşınacak olan eşyaları türlerine göre ambalajlama, paketleme ve dosyalama yapan firma personelleri daha sonra evin en uygun noktasına asansörü yanaştıran firma personelleri eşyaları sırası ile asansöre yükleyerek araca yüklüyorlar. Eşyalar gideceği yere ulaştığında ise aynı şekilde asansöre yüklenen eşyalar indirilerek istenilen yerlere bırakan firma personeller ve oradan ayrılıyorlar. Firmanın büyük bir titizlik ile sunduğu bu hizmet hem nakliyat işleminin süresini kısaltıyor hem de eşyaların zarar görme olasılığını azaltıyor.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Sunduğu hizmetin kalitesine rağmen müşterilerini fazla zorlamayan firma normal nakliyata oranla biraz daha fazla fiyata sahip olan asansörlü nakliyat işleminde de müşterilerine en uygun fiyat sunan firma olarak dikkat çekiyor. Asansörlü taşımacılık işleminde fiyatın fazla olmasının temelinde ise asansörün asansör şirketlerinden kiralanması ile alakalıdır. Buna rağmen firmanın fiyatını düşük tutması taşımacılık işlemlerinde akıllara ilk gelen firma olmasını sağlıyor.

Asansörlü Nakliyat Sigortalama

Uzun yıllardır lojistik sektöründe profesyonel taşımacılığın adresi olan firma her ne kadar personellerine güveniyor olsa da müşterilerinin güvenini kazanmak içinde asansörlü nakliyat sırasında oluşabilecek olası sorunlar için tüm eşyaları değerinin üstünde sigortalatıyor. En güvenilir sigorta şirketlerinden birisi ile eşyaları 300.000 TL tutarında sigortalatan firma bu sigortaya ait poliçeyi de müşterisine taşıma işleminden önce veriyor.

Asansörlü Nakliyat Kullanıcı Yorumları

Tüm nakliyat türlerinde ihtiyaca göre asansörlü nakliyat hizmeti veren firmanın bu işlemde sorun yaşanmaması için tüm önlemleri alması nedeni ile bu güne kadar firmadan aldığı hizmet de sorun yaşanmamıştır. Bu nedenle hakkında olumsuz yorum bulunmayan firma hakkında yapılan olumlu yorumlar ise birçok forum sayfasında bulunuyor. Daha önce firmadan asansörlü nakliyat hizmeti alan kişiler firmanın asansör kullanımında çok başarılı olduğunu ve eşyaları istedikleri noktalara kısa sürede götürüp sorunsuz şekilde bıraktıklarını belirtiyorlar.

İlgili Makaleler

Call Now ButtonHızlı Arama